Biuro Rachunkowe DJM swoją działalność rozpoczęło w 1998 roku. Podstawowym obszarem naszego funkcjonowania jest kompleksowa obsługa przedsiębiorstw w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradztwo podatkowe.

W obecnym kształcie jesteśmy firmą rodzinną. Na pierwszym miejscu stawiamy na profesjonalizm wykonywanych przez nas usług. Ogromny nacisk kładziemy na jak najlepsze przygotowanie merytoryczne i rzetelność naszej pracy. Wiemy jak ważne są sprawy finansowe oraz podatkowe, które powierzają nam klienci, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi charakteryzowały się najwyższą jakością, jak również korzystnymi cenami. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz etosowi pracy, współpracujemy z naszymi klientami wiele lat.

Konkurencyjny rynek stawia wysokie wymagania przed służbami finansowo-księgowymi. W biurze rachunkowym DJM dbamy o wysoki standard oferowanych usług, a relacje z Klientem budujemy, jako uczciwy partner. Zachowując pełną dyskrecję w zakresie pełnionych przez nas obowiązków.

Posiadamy uprawnienia do Usługowego prowadzenia Biura Rachunkowego wydanego przez Ministra Finansów w 2000 roku.

Biuro DJM jest członkiem Klubu Biur Rachunkowych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Toruniu.

Możemy zapewnić wsparcie specjalistów z zakresu BHP, Ppoż., Ochrony Środowiska, Biegłych Rewidentów, Doradców podatkowych.

Pracujemy na oprogramowaniu firmy Insert SA: Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Subiekt GT.